Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

QS technikus

  • Az álláshirdetés 29 napja lett aktiválva
Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk QS technikus kollégákat veszprémi munkavégzésre.

- Termékek minőségének biztosítása vizsgálatokkal az ellenőrzési tervnek megfelelően
- Rendszeres vizuális ellenőrzések, szakító vizsgálatok, emellett dimenzionális és súlymérések elvégzése
- Röntgen vizsgálatok elvégzése
- Műszakkezdéskor/ termékváltáskor gyártási folyamat indítása
- Sorozatminták kezelése és utasítás szerinti ellenőrzése
- Késztermékek/ Félkész termékek zárolása esetleges hiba fellépése esetén
- Kieső termékek első szintű analizálása és a nem megfelelő termékek selejtezése, selejt könyvelés előkészítése

Elvárás

- Preferált a középfokú végzettség, a munkakör szempontjából releváns területen
- Sorozatgyártásban operátori munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Sorozatgyártásban minőségügyi területen szerzett tapasztalat
- ISO szabvány ismerete
- Excel, Word alapszintű ismerete
- Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk

- Komplex, versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkakörnyezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Aktiválás időpontja 2019.08.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre