Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

QA mérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2019.01.22.
Hirdetés azonosító: 2293988

 QA mérnök

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk QA mérnököt.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

· Amerikai projectek tesztelése eszközökön

· Regression, Smoke, Functional és a Analytics típusú tesztek végzése napi szinten

· Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján

· Napi kapcsolat a fejlesztőkkel

Munkaidő:

• 8 órás munkaidő

• Hetente 1 alkalommal a szokásos gyorsított regression tesztek elvégzése miatt bent kell maradni este 8 • 9 ig.

• Nagy release esetén előfordulhat hosszabb munkavégzés. Egy évben 1 vagy 2 ilyen alkalom van.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

· Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)

· Flexibilitás (munkarendből adódóan)

· Precíz munkavégzés (határidőre kell teljesíteni)

· iOS és/vagy Android eszközök alapos ismerete

· Legalább egy böngésző alapos ismerete

· Tesztelési tapasztalatok

· Alkalmazkodás a gyors scope változásokhoz

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Az elvárásoknak megfelelő versenyképes fizetés

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés

• Kiváló helyi és külföldi csapat

• Érdekes és szinvonalas project

• Macbook Pro számítógép

• 1 év után a fizetés mellé jár egy bónusz rendszer ami 3x kifizetést biztosít az év folyamán.

• Továbblépési lehetőség QA menedzser szintre

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Aktiválás időpontja 2019.01.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre