Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

QA mérnök (manuális tesztelés)

PBS International Kft.
Régió: Magyarország

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

professional business solutions

Ország:

Magyarország (+36)

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk QA mérnököt.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

· Amerikai piacra történő digitális termékek tesztelése eszközökön és böngészőkbe:

• Böngésző, Android, iOS, tvOS, Android TV, Samsung TV, Samsung SmartTV, LGTV, ROKU, XBOX One, Amazone Fire, Chormecast

• Authentikációs és Authorizációs middleware rendszer

• Middleware rendszer lejátszások kezelésére

• micrositeok, extra appok tesztelése

· Regression, Smoke, Functional és a Analytics típusú tesztek végzése napi szinten

· Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján

· Napi kapcsolat a fejlesztőkkel (Miami, Budapest, Ukrajna)

Munkaidő:

• 8 órás munkaidő

• Nagy release esetén előfordulhat szombati munkavégzés. Egy évben 1 vagy 2 ilyen alkalom van.

Munkavégzés helye: 14. kerület

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

· Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)

· Flexibilitás (munkarendből adódóan)

· iOS és/vagy Android eszközök alapos ismerete

· Legalább egy böngésző alapos ismerete

· Tesztelési tapasztalatok

· Agile metodológiák használata (Scrum, Kanban)

· JIRA, Confluence magas szintű ismerete

Nyelvtudás:

Minimum erős középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Elvárásoknak megfelelő versenyképes fizetés

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés, több kontinenst átívelő kiváló nemzetközi csapat

• Érdekes és szinvonalas projekt, szakmai kihívást és fejlődést jelentő feladatok

• Macbook Pro számítógép

• 1 év után a fizetés mellé jár egy bónusz rendszer ami 3x kifizetést biztosít az év folyamán.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre