Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Python fejlesztő

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 14 napja lejárt

Megbízó partnerünk a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplője, amely saját határvédelmi szoftvertermék tervezése, fejlesztése és implementálása kapcsán jelentős nemzetközi sikereket ért el.
Az utóbbi évek K+ F tevékenységének eredményeire építve bővítik termékcsaládjukat és olyan csapatok felépítésére törekszenek, amelyek feladata az új prototípusok fejlesztése lesz az IoT, fintech, ipari automatizálás biztonsági kérdéseinek kiszolgálása kapcsán. A termékfejlesztésbe aktívan bekapcsolódó Python fejlesztő kollégát keresnek. Önálló ötletek, szakmai viták és nem utolsó sorban díjnyertes (Star Wars falas) iroda várja a jelentkezőket.

Feladatok

  • Közös gondolkodás, tervezés és fejlesztés egy agilis szemléletű K+F csapattal a prototípustól a termékig
  • Tiszta architectúra tervezés, tiszta kód írása a leendő és meglévő felhasználók igényeinek maximális figyelembevételével, CI/CD szemléletben
  • Termékfejlesztési és tesztelési módszerek fejlesztése, hibajavítás

Elvárások

  • Legalább 2 év Python fejlesztői tapasztalat
  • Clean code szemlélet
  • Úgy gondolod, tesztek nélkül nincs szoftver

Előny

  • Linux környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Érdeklődés az IT security iránt
  • Tapasztalat az alábbi technológiákban:
  • CI pipeline-ok építése
  • Twisted keretrendszer
  • Docker-es/ Microservice-es környezet

Amit partnercégünk kínál

  • Tanulási és fejlődési lehetőség az IT security, hálózatbiztonsági témakörök kapcsán, hiszen a csapat tudásmegosztó és kedvelik is a nézőpontok, ötletek megvitatását
  • Részt vehetsz olyan új szoftvertermékek létrehozásában, amelyek speciális problémákat oldanak meg
  • Hosszú távú karrierlehetőség, előremutató projektek
  • Felelősségteljes munkakör, nyitottság az új ötletek iránt
  • Céges angol nyelvoktatás

A munkavégzés helye
Budapest

Kapcsolat
Zsuzsanna Garaj

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre