Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pultos

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pultos állás

Csatlakozz Te is a Pizza Forte hálózatába!
Keressük csapatunk új munkatársait pultos pozícióba.
Ha lenne kedved dolgozni egy színvonalas pizzéria hálózatnál, akkor ne gondolkodj, jelentkezz!!!
Az sem gond, ha pályakezdő esetleg diák vagy, helyedet megtalálhatod nálunk!

Feladatok: Vendégek kiszolgálása, pult tisztán tartása, futárok leszámolása.

Mit várunk Tőled?

  • Légy elkötelezett a munkád iránt
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Agilitást
  • Lojalistást
  • Tanulás iránti vágyat és terhelhetőséget
  • Ember központú hozzáállást
  •  Társalgási szintű angol nyelvtudást

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest (Lehetőség szerint a lakóhelyedhez legközelebbi üzletben helyezkedhetsz el.).
  • Debrecen

És amit mi kínálunk!

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas beosztás ( 8 órás munkarend)
  • Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Profi, szervezett csapat
  • Dolgozói étkeztetés

Nálunk a jókedv és az összetartó csapat garantált!
Várjuk online önéletrajzod!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
VI. kerület
X. kerület
XIII. kerület
Debrecen
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Felszolgáló, pincér, pultos, Pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre