www.cvonline.hu

Pultos- Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.01.23.
Hirdetés azonosító: 1135837
lejárt

Ország:

Németország (+49)

A pozíció leírása:

Dél-Németországi étterembe keresünk pultost tapasztalattal, valamint német nyelvtudással

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok: Vendégek kiszolgálása

Munkaidő beosztás: 10.00-17.00 vagy 17.00-24.00

Munkabér: bruttó 9 Euró/óra

Heti szabadnapok száma: 1, esetleg 2 nap közös megbeszélés szerint.

Szállást biztosítanak, melynek költségét a dolgozónak kell fedezni.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Tapasztalat felszolgálásban/pultos munkakörben

• Kommunikációképes német nyelvtudás

Nyelvtudás:

Kommunikációképes német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Munkavégzés helye:

Ulmban található olasz étterem

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése