Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pultos, konyhai kisegítő - Biatorbágy Premier

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Budaörs - Biatorbágy határán fekvő bevásárló központban lévő pizzéria

Pultost, konyhai kisegítőt

hosszútávra felvesz.

Főbb feladatok:

  • Vendégek szakszerű kiszolgálása
  • Kassza kezelése
  • Közreműködés a napi elszámoltatási rendszer kezelésében

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Van tapasztalatod a vendéglátásban
  • Pályakezdő vagy pályamódosító vagy és nincs még tapasztalatod a vendéglátásban, de nyitott vagy rá, hogy megtanulnád a szakmát (nem szükséges szakmai végzettség)
  • Vegyes életkorú (20-45) és lendületes csapat tagja szeretnél lenni

Amit kínálunk:

  • Pályakezdők és pályamódosítók esetén folyamatos betanulási lehetőség
  • Segítünk egy új szakma elsajátításában
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható vállalati háttér
  • Lendületes, jókedvű csapat

Munkavégzés helye: Biatorbágy - Premier

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Biatorbágy
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Pénztáros, Felszolgáló, pincér, pultos, Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre