Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PULTOS, KISZOLGÁLÓ

  • Beszeda és Fiai Kft
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Munkahelyi étterem pultos, kiszolgáló keres hosszútávra teljes munkaidőben.

Amit kínálunk:

  • heti 5 napos munkarend (hétvége szabad)
  • napi 9,5 óra munkaidő (délután szabad)
  • munkaidő 05.30-15.00-ig
  • bejelentett állás teljes munkaidőben
  • fizetett próbanap
  • versenyképes fizetés 1200-1400 Ft nettó órabér
  • 230 000-280 000 Ft/HÓNAP NETTÓ
  • bérezés gyakorlat és a próbaidőn nyújtott teljesítmény függvényében
  • munkába járás támogatása Bp bérlet 50%
  • díjmentes üzemorvosi szolgálat

Amit elvárunk:

  • vendéglátós végzettség vagy minimum 1 éves leinformálható vendéglátós gyakorlat
  • 30 nap próbaidő után önálló munkavégzés
  • rátermettség

Feladatok:

Munkahelyi éttermünkben pultos-kiszolgáló feladatkör:

  • reggeli ételek, szendvicsek készítése
  • reggeli kiszolgálása
  • kávé, tea egyéb reggeli italok készítése
  • számítógépes számlázási rendszer megismerése
  • önálló pénztárkezelés
  • pult és a hozzá tartozó egységek rendben tartása
  • ebédidőben ételkiosztás
  • kiszolgálás
  • ebéd után takarítás
  • hűtők feltöltése
  • adminisztráció

Jelentkezni elektronikusan önéletrajz csatolásával, vagy telefonon 0630-5162745-ös számon.

Címünk és a munkavégzés helye: Budapest X. Szállás utca 5,Ceva Phylaxia Zrt telephelye CEVA étterem.

Személyes találkozó kizárólag előre egyeztetett időpontban!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre