Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Pultos, Eladó

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pultos, Eladó állás

Csatlakozz Te is a Mlinar hálózatába!
Keressük csapatunk új munkatársait pultos pozícióba.
Ha lenne kedved dolgozni egy színvonalas pékség hálózatnál, akkor ne gondolkodj, jelentkezz!!!
Az sem gond, ha pályakezdő esetleg diák vagy, helyedet megtalálhatod nálunk!

Feladatok: Vendégek kiszolgálása, szendvicsek készítése, pékáruk megsütése, pult tisztán tartása

Mit várunk Tőled?

  • Légy elkötelezett a munkád iránt
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Agilitást
  • Lojalistást
  • Tanulás iránti vágyat és terhelhetőséget
  • Ember központú hozzáállást
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helyszíne: Budapest (Lehetőség szerint a lakóhelyedhez legközelebbi üzletben helyezkedhetsz el.)

És amit mi kínálunk!

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas beosztás
  • Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Profi, szervezett csapat
  • 8 órás munkarend

Nálunk a jókedv és az összetartó csapat garantált!
Várjuk online önéletrajzod!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre