Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Protokoll munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, V. kerület

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.10.02.

Az OTP Bank Nyrt. az alábbi munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • Rendezvényekkel (sajtótájékoztatók, tárgyalások, üzleti ebédek és vacsorák, befektetői napok, workshopok) kapcsolatos end-to-end szervezési feladatok ellátása:
    • kreatív, kimagasló színvonalú, teljes körű programtervezés és szervezés
    • precíz kivitelezés a tervek elkészítésétől és egyeztetésétől elkezdve az utólagos adminisztrációig
    • igényeknek megfelelő partnercég kiválasztása, aktív kapcsolattartás
    • együttműködés banki társterületekkel, külföldi és hazai partnerekkel (szervezőcégek, utazási irodák, szállodák, éttermek, transzfercégek)
  • Helyi és külföldi magas szintű delegációk protokolláris fogadása, kísérése, részükre programok teljes körű tervezése és szervezése
  • Üzleti ajándékkatalógusok, javaslatok összeállítása, ajándékbeszerzések menedzselése, egyedi ajándékok minőségi legyártatásának teljes körű ügyintézése
  • Protokoll adatbázisok és partnerlisták naprakészen tartása, egyéb adminisztrációs tevékenység.
  • Hivatali kommunikáció szóban és írásban (magyar, valamint idegennyelven)

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban, valamint további nyelv (pl.: orosz, német, spanyol, francia) középfokú ismerete
  • 2-3 év releváns tapasztalat rendezvényszervező vagy protokoll területen
  • Jártasság és magabiztosság külföldi rendezvények szervezésében, kivitelezésében
  • Kreativitás, rugalmas problémamegoldó és együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat idegenvezetésben/külföldi delegációk kísérésében
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, sokszínű feladatok, változatos munkakör
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Tizenegy országban működő Bankcsoport anyabankjaként Magyarországon egyedülálló tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német, Orosz, Spanyol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre