Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Property Manager

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Budapesti székhelyű nemzetközi ingatlanüzemeltető és kezelő cég azonnali munkakezdéssel

Property Manager-t

keres.

A munkakör a következő feladatokat foglalja magában:

  • irodaház üzemeltetésének szervezése
  • bérlői kapcsolattartás
  • bérleti szerződések elkészíttetése
  • bérbeadó szerződésben vállalt kötelezettségeinek betartása
  • bérlők szerződésben vállalt kötelezettségeinek betartatása
  • facility managerrel való kapcsolattartás
  • könyvelőkkel, jogászokkal való kapcsolattartás
  • számlázáshoz adatok előkészítése
  • bejövő és az üzemeltetéssel kapcsolatos számlák ellenőrzése
  • éves közös költség elszámolás elkészítése
  • hatósági szabályok és előírások betartatása
  • garanciális ügyintézés
  • SLA betartatása
  • pénzügyi és üzemeltetési riportok készítése
  • éves üzemeltetési, és beruházási (Service Charge, CAPEX) tervek készítése
  • üzemeltetői tenderek előkészítése, bonyolítása, abban való közreműködés
  • bérlemények átadás átvételének előkészítése, lebonyolítása
  • ingatlanon történő beruházásokban való közreműködés

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • felsőfokú végzettség (műszaki, közgazdasági előny)
  • minimum 3-5 év ingatlanüzemeltetési tapasztalat (irodaház üzemeltetésben, előny)
  • kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • jó számítógépes ismeretek (elsősorban Excel, PM software használat)
  • magas szintű kommunikációs készség

Lokáció: Budapest

A sikeres jelentkezőknek versenyképes kompenzációt, illetve fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk.

További információért kérjük keresse fel weboldalunkat: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan menedzser, Ingatlanközvetítő, Ingatlanszakértő, Üzemeltető
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre