Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.19.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Feladatok:
  • A projekt előkészítése, szakaszainak kijelölése, végrehajtatása
  • A projektterv (ütemezés, résztvevők) elkészítése
  • A projektben dolgozók (külső és belső) munkájának összehangolása
  • Kijelölt munkatársak irányítása, munkájuk ütemezése
  • A tervezők munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Megbeszélések, szakági koordinációk szervezése, dokumentálása
  • A projekttevékenység egységes dokumentálásának irányítása
  • Kapcsolattartás megbízóval és alvállalkozókkal
  • A megrendelői igényeknek, szakmai minőségnek, belső elvárásoknak való megfelelés
  • A projekt folyamatával kapcsolatos döntések meghozatala
  • A projektköltségek becslése
  • Projekt pénzügyi nyomon követése, számlázás felügyelete, elszámolás a külső és belső munkatársakkal
  • A jogszabályi keretrendszer koordinálása, megfelelőség biztosítása
  • A projekt lezárása

  Elvárások:
  • szakirányú (építészmérnöki/építőmérnöki) felsőfokú végzettség
  • min. 5 éves projektvezetői gyakorlat
  • kiváló problémamegoldó, kommunikációs és együttműködési készség
  • önálló, felelős munkavégzésre való készség
  • szakmai szoftverek felhasználói ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság kül- és belföldön
  • gépkocsivezetői jogosítvány

Előnyt jelent:
  • tapasztalat ipari projektekben
  • érvényes műszaki ellenőri jogosultság
  • német nyelvtudás
  • tervezői tapasztalat
  • kivitelezői tapasztalat
  • közgazdasági-jogi alapok ismerete

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú lehetőség, stabil csapat, erős közösség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Különleges projekteken való részvétel
  • Folyamatos oktatás, képzés
  • Támogatjuk munkatársaink egyéni szakmai ambícióit

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre