Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető

  • Az álláshirdetés tegnap lett aktiválva

A Kingspan Light+Air divízióhoz tartozó ESSMANN, Európa egyik piacvezető gyártója és forgalmazója a természetes megvilágítás, természetes és gépi szellőztetés valamint a természetes és gépi füst- és hőelvezetés termékei és rendszermegoldásai területén.

Célunk, hogy piacainkon vezető pozíciót foglaljunk el, amit a szervezetünk folyamatos bővítésével valósítunk meg, ezért most új kollégát keresünk az alábbi munkakörbe.

FELADATOK:

  • Hő és füstelvezető rendszerek kivitelezésének előkészítése, szervezése
  • Projektek helyszíni irányítása és felügyelete
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, együttműködés és számonkérés
  • Megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, tárgyalások lefolytatása

AMIRE SZÜKSÉG VAN A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ:

  • Felsőfokú végzettség (épületgépész, villamos- vagy építőmérnök diploma)
  • Építőipari, kivitelezési gyakorlat, felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Csapatjátékos, pozitív attitűd
  • B kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Céges autó
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Cafeteria
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan > Építési projekt menedzser, Építőmérnök, Szellőzéstechnikai szakember
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre