Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető

HSA Kft.
Régió: Eger, Heves

Hozzáadva: 2019.06.26.
Jelentkezési határidő: 2019.07.04.

Feladatok:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Nemzetközi projekt team (6-10 fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, nyomon követése, eltérés esetén intézkedések meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Projektvezetési tapasztalat/APQP ismeret autóipari beszállítói területen
  • Alapfokú gazdasági ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Magas szintű problémamegoldó képesség, konfliktus-kezelés
  • Előny: szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen

Munkavégzés helye:

  • Eger
Helyek Eger
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre