Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 70 napja lejárt
Multinacionális ingatlanfejlesztő cég önállóan működő ingatlankezelői és létesítménygazdálkodói csoportja, mely kereskedelmi ingatlanokat (irodaházakat, ipari parkokat, bevásárlóközpontokat) üzemeltet, munkatársat keres az alábbi pozícióra
•Meglévő irodaházakban, és logisztikai parkokban felmerülő kiépítési és felújítási (fit-out) munkák koordinálása
•Az építési munkák terveztetése, a munkák pályáztatása
•Kivitelezők munkáinak felügyelete, ellenőrzése
•Projektadminisztráció elvégzése
•Kapcsolattartás az épület tulajdonosokkal, és üzemeltetőkkel

Elvárás

•Minimum 3 éves projektvezetői tapasztalat
•Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (építész-/építő)
•Számítógép felhasználó szintű kezelése (Word/Excel)
•Önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
•Jó kommunikációs készség
•Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
•Bérlői kiépítések, vagy A kategóriás épületek átépítésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

•Versenyképes fizetés
•Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
•Fiatalos, összetartó, profi csapat
•Szakmai támogatás, mérnöki háttér
•Egyéb juttatások

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan > Építész
Aktiválás időpontja 2018.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Feladatok: Megbízóink részére nyugdíjas munkák ...
Somogy

RecruIT Kft.

Projektvezető Megbízónk egy stabil hátterű magy...
Budapest, Pest

Trenkwalder Kft

Projektvezetőként Kecskemét legnagyobb autóipar...
Kecskemét