www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.07.17.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.
Hirdetés azonosító: 1358054

Projektvezető kollégát keresünk nemzetközi autóipari partnerünk Veszprém megyei telephelyére.

A leendő Projektvezető főbb feladatai:

  • Új termékekkel kapcsolatos projektek teljes körű menedzselése (költség, idő, minőség tekintetében) a fejlesztési fázistól egészen a gyártás beindulását követő időszakig
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, vevőkkel és beszállítókkal
  • Státuszjelentés és riportok készítése a vevők ill. a menedzsment felé
  • Projekt csapat funkcionális vezetése, a területek összefogása (Logisztika, Minőségbiztosítás, Beszerzés. Fejlesztés)
  • A projekttel kapcsolatos dokumentáció kezelése

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Projekt koordinációban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos fellépés, jó szervezőkészség
  • Prezentációs, előadói készség
  • Autóipari tapasztalat előny

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre