Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető - Veszprém (Célgépgyártás)

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2020.01.06.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Elvárások:

  • Célgép tervezésben vagy projekt vezetésben szerzett minimum 5 éves tapasztalat (autóipar/automatizálás)
  • Gépészmérnöki, vagy mechatronikai mérnöki egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jogosítvány, és gépjármű-vezetési gyakorlat
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Szakmai elkötelezettség és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Határozott fellépés, magabiztos személyiség
  • Rugalmasság, dinamizmus

Feladatok:

  • Árajánlat készítése és az értékesítés támogatása
  • Ütemterv kidolgozása és a határidők betartása és betartatása
  • A projektben résztvevő tervezők, programozók szakmai irányítása
  • Folyamatos kapcsolattatatás a vevőkkel, a műszaki csapattal és a vezetőséggel
  • Beüzemelés, összeépítés szakmai felügyelete
  • A projekthez tartozó dokumentáció kezelés a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapacitás tervezés, esetlegesen külső partnerek bevonásának koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. magyar tulajdonú automatizálással és célgépgyártással foglalkozó partnere részére toboroz projekt vezető pozícióba új munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szalmai önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre