Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető - Nyugdíjas Üzletág

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: Siófok

Hozzáadva: 2019.10.27.
Jelentkezési határidő: 2019.10.29.

Projektvezető - Déli Szomszédok Nyugdíjas Üzletág

A Viapan Group, Magyarország egyik maghatározó humán erőforrás szolgáltatója, Déli Szomszédok Nyugdíjas üzletágába, Projektvezető munkatársat keres, teljes munkaidőben!

Feladatok:

  • Személyes kapcsolattartás a nyugdíjas ügyfelekkel.
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal és a vezetővel.
  • Telefonok, e-mailek fogadása és küldése.
  • Megbízók cégekkel való együttműködés.
  • Igények felmérése.
  • Regisztrációs adatlapok kitöltetése a nyugdíjas ügyfelekkel.
  • Orvosi, alkalmassági vizsgálatok szervezése.
  • Időpont egyeztetések.
  • Jelenléti ívek küldése és begyűjtése illetve továbbítása a bérszámfejtő csapat részére.
  • Új partnerek és megbízók keresése.
  • Egyéb adminisztrációs feladatok, határidőre való elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum érettségi, OKJ - végzettség vagy diploma előny, de nem elvárás.
  • Szakirányú diploma szintén előny, de nem elvárás. Pl.: humán erőforrás, személyügyi szervező, munkavállalási tanácsadó stb.
  • MS-Office gyakorlott használata.
  • Az ideális jelölt, határozott, emberközpontú, kommunikatív, jó szervezőkészséggel megáldott személy.
  • Türelmes, kiegyensúlyozott, kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
  • Kedveli a változatos feladatokat és megbízható.
  • B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.
  • Az idősebb korosztállyal könnyen teremt kapcsolatot.
  • Idősek otthonában vagy hasonló területen szerzett tapasztalat szintén előnyt jelent, de nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség.
  • Stabil cégháttér.
  • Napi 8 órás munkavégzés, hétfőtől-péntekig.
  • Piacképes fizetés.
  • A munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon biztosítása.
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet.
  • Jó hangulatú, szorgalmas csapat.
  • Ingyenes és színvonalas céges képzéseken és rendezvényeken való részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Siófok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el hozzánk fényképes, szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Iratkozzon fel állásértesítőre