www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (HF 11-7916)

Hozzáadva: 2018.01.19.
Jelentkezési határidő: 2016.12.16.

Humanfield header

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ
(HF 11-7916)

pozícióba.

Feladat:

  • Fejlesztési projektek teljes körű kivitelezése, projektcsapat vezetése
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása
  • A termékek minősíttetésének megszervezése, felügyelete, dokumentáció kezelése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, a beszállítókkal valamint a projektek résztvevőivel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7916”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektvezető

HSA Kft.

Projektvezető Feladatok: Vevői projektek időter...
Eger

Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóké...
Veszprém, Veszprém

Beszerzési projektvezető

HSA Kft.

Beszerzési projektvezető   Feladatok: Központi ...
Eger