Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető (építőipari területen) (14-9173)

HumanField Kft.
Régió: Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Budapest, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.02.14.
Jelentkezési határidő: 2019.02.16.

Kivitelező gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTVEZETŐ (ÉPÍTŐIPARI TERÜLETEN)
(14-9173)

pozícióba.

Feladatok:

  • Projektekre vonatkozó szerződéses feltételek betartása, teljesítése,
  • A projektek kivitelezése az iparági sztenderdeknek megfelelő, vagy azt meghaladó színvonalon,
  • Projektek költségkeretének betartása, ráfordítások folyamatos nyomon követése, a költségkeret betartásához szükség beavatkozások megtétele,
  • Saját kivitelezői csapat munkavégzésének irányítása,
  • Alvállalkozók ellenőrzése, végzett munkájának figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Gyengeáramú vagy távközlési szakirányon szerzett villamosmérnök végzettség VAGY középfokú végzettség helyszíni,
  • Szerelésvezetői tapasztalattal,

Előny:

  • Projektvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó (magánhasználatra is),
  • Versenyképes fizetés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9173”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Iratkozzon fel állásértesítőre