Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető (Egyedi Gyártás)

  • Hire-One Kft.
  • Esztergom
  • A hirdetés 236 napja lejárt

Pozíció leírása:

Megrendelések fogadása, a mérnökség által előkészített ajánlatok kiadása, szerződés előkészítés;
Projekt ütemterv készítése;
Folyamatos egyeztetés a projekt csapattal;
Gyártási és dokumentációs határidők nyomon követése, betartásának ellenőrzése;
A vevők tájékoztatása a projekt előrehaladásáról, felmerülő problémák, kérdések egyeztetése;
A műszaki tervezés felügyelete, véleményezése a szerződések szerinti követelményeknek megfelelően;
Szükséges dokumentáció fordítások megszervezése, lebonyolítása;
Vevői reklamációk kezelése;
Vevői látogatások és végátadások megszervezése;
Üzembe helyezést megelőző tesztelések ellenőrzése, majd az üzembe helyezések megszervezése;
Szerződés szerinti számlázások előkészítése, kintlévőségek kezelése;
Kapcsolódó dokumentációs feladatok.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 2-3 év széria vagy egyedi gyártásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás (napi szinten kell használni)

Előny:

Munkavégzés helye:

Esztergom

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Versenyképes juttatási csomag
Work-life balance
Szakmai fejlődés
Stabilitás
Bejárás támogatás (BP. 13 és 11. kerületből céges járat, vagy tv. szerint 15ft/km)

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre