Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezető /Cegléd régió/

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Cegléd
  • A hirdetés 56 napja lejárt

Pozíció leírása:

Lehetséges új vevőkkel illetve meglévő vevőkkel történő kapcsolattartás (elsősorban vevői megkeresés után);
Árkalkulációk, majd ajánlat készítése és ezek egyeztetése a vevővel;
Szerződések előkészítése;
Projekt összefogása, projekt feladatok házon belüli és vevővel történő kommunikációja;
Projekt költség és ütemterv összeállítása.

Követelmények:

Mérnöki végzettség, elsősorban gépészmérnöki v. gépész beállítottság szükséges
Releváns gyártó céges tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás
APQP folyamat ismerete

Előny:

Lemezalakítás és préstechnológia ismerete
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Pest megye / Cegléd régió

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
Ide várom önéletrajzát és kérem, hogy Tárgy mezőbe írja: Értékesítési és projekt mérnöki pozíció
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, új beruházásoknál fejlődési lehetőség;
Szabályozott, törvényes munkajogi környezet;
Rendezett, tiszta körülmények, korszerű üzemcsarnok;
Új technológiákba beruházások;
Korrekt kommunikáció, összetartó csapat;
Versenyképes munkabér;
Havi bónusz.
Béren kívüli juttatások.

Helyek Cegléd
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre