www.cvonline.hu

Projektvezető asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.07.24.
Hirdetés azonosító: 1833125

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Toborzási feladatokban való aktív részvétel
  • Toborzással, kiválasztással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Hirdetések aktualizálása, új felületek felkutatása
  • Ügyfelek tájékoztatása, kapcsolattartás telefonon és e-mail-en keresztül
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • 25 év alatti személy
  • Nem rendelkezik nappali tagozatos jogviszonnyal
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen (szervezés, toborzás) szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Specializált tréningeken való részvétel
  • Kezdő oktatás

Munkavégzés helye:

Karcag/Szolnok/Cegléd

Helyek Karcag
Szolnok
Cegléd
Kategória Humán erőforrás
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre