Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektvezetési csoportvezető

HSA Kft.
Régió: Eger, Heves

Hozzáadva: 2019.04.29.
Jelentkezési határidő: 2019.05.16.

Feladatok:

  • A projektvezető szakmai vezetése (8-10 fő)
  • A területhez tartozó folyamatok elemzése, fejlesztése az anyavállalat igényeinek megfelelően
  • A részvétel rövid, közép- és hosszú távú stratégiai tervek elkészítésében és végrehajtásában
  • A területhez tartozó KPI-ok ellenőrzése, intézkedések meghatározása, eltérés esetén beavatkozás
  • A csoport munkájának támogatása, tagok fejlesztése szükség esetén a munkatársak helyettesítése
  • A vállalat más osztályaival való kapcsolattartás
  • A kapacitás és a költségek tervezése és ellenőrzése
  • Az 5S és a HSE elvek és szabályok ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki diploma előnyt jelent)
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Műszaki projektek vezetésében való jártasság
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Analitikus, jó problémamegoldó
  • Célorientált, proaktív személyiség

Munkavégzés helye: Eger

Helyek Eger
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre