Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Kedves projektmérnök! Egy olyan munkahelyen szeretnél dolgozni melynek nevének hallatán mindenki felkapja a fejét, hiszen ismeri? Amennyiben a válaszod igen, akkor ez a pozíció neked szól. Releváns 1-3 év szakmai tapasztalattal, és angol nyelvtudással rendelkező Projektmérnököt keresünk Partnercégünk dinamikus csapatába.

Leendő feladataid:

  •        Projektek előkészítése gyári és központi csapattagok irányításával (költség/ütemezés/koncepció/dizájn)
  •        Projektek pénzügyi tervezése, nyomon követése és zárása
  •        Projektek ütemtervének meghatározása, társosztályokkal való egyeztetése, betartása és követése
  •        Projekt koncepciójának meghatározása, részletes tervének elkészítése, felülvizsgálata, engedélyeztetése
  •        Beszerzéshez szükséges műszaki specifikációk elkészítése, a beszerzési folyamat támogatása
  •        Beszállítók helyszíni irányítása munkavédelmi és higiéniai szempontok figyelembevételével
  •        Munkaterület napi szintű átadás/átvétele, felügyelete
  •        Munkák átadás/átvételének megszervezése és dokumentálása
  •        Termelés indulás támogatása
  •        Projekt zárási dokumentumok támogatása

Amivel mindenképpen rendelkezz, és tudnod is kell:

  •        Gépész/ villamosmérnök végzettség
  •        1-3 év szakmai tapasztalat
  •        Aktív angol nyelvtudás
  •        AutoCAD ismeret, MS projekt ismeret,
  •        Műszaki rajzok és dokumentumok szabványainak ismerete
  •        Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  •        Kiváló irányítói készség

Előnynek számít:

  •        PLC ismeret

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Versenyképes fizetés és juttatások
  •        Stabil vállalati háttér, és multinacionális környezet
  •        Izgalmas és változatos feladatok
  •        Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre