Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök

  • RecruIT Kft.
  • Baranya
  • A hirdetés 64 napja lejárt

Cégjellemzők:

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. 2020-ban egy új zöldmezős beruházást létesít Baranya megyében.

Jelenleg a hűtőközeg-továbbító rendszereket gyártó területükre keresünk új kollégát.

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Feladatok:

  • Újonnan bevezetésre kerülő termékek gyártó rendszereinek fejlesztése, telepítése
  • Új termék bevezetésének koordinálása szorosan együttműködve a gyártással
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a termékfejlesztéssel, beszerzéssel, gyártással, beszállítókkal
  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Minőségügyii rendszer követelmények betartása
  • Prototípus gyártás szervezése

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • 3-4 éves gyártási tapasztalat, projektmenedzsment ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Újdonságra való nyitottság

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Részvétel egy induló gyár felépítésében
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Baranya
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Üzemmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre