Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: I. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.19.

A Cvonline. hu partnere. egy 28 éves, magyar tulajdonban lévő épületgépész társaság, a

kollégát keres.

Partnercégünk Magyarország egyik klímatechnikai és energetikai megoldásokat szállító vállalkozása bővíteni kívánja dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatát. A Regale Energy Zrt. a hűtés, fűtés, szellőztetés, energetika (Ko- & Trigeneráció) és szerviz tevékenységeket lát el az ipar és kereskedelem területén.

Főbb feladatok:

  • End to end projekt feladatok
  • Megrendelőkkel és tervezőkkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Projekt kivitelezés
  • Folyamatos egyeztetés a szakmai részlegekkel
  • Ügyfél tanácsadások
  • Komoly utókövetési munkálatokban való részvétel

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök szakirányú végzettség
  • Hűtéstechnika területen szerzett tapasztalat
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Kiemelkedő szervező és átlátóképesség
  • Határozott, hiteles, magabiztos személyiség
  • Önálló munkavégzés, eredmény-orientált hozzáállás
  • Ambiciózus és proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

A kiválasztásnál nagy előnyt jelent:

  • Jó kapcsolatrendszer az alvállalkozók tekintetében
  • Direkt értékesítés
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A leendő munkatársnak kiszámítható karrier utat, szakmai fejlődést és kellő rugalmasságot kínálunk egy hosszú távú együttműködés reményében.

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre