Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Tolna

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.02.16.
Jelentkezési határidő: 2019.02.21.
Hirdetés azonosító: 1578029

Nemzetközi partnercégünk több, mint 40 éve foglalkozik elektrotechnikai termékek fejlesztésével és gyártásával. Tolna megyei gyártóegységükbe keresünk új munkatársat Projektmérnök munkakörbe.

Az Ön feladatai:

  • A gyártásra vonatkozó ajánlatok kidolgozása az ügyfelek követelményei szerint
  • A termék életútjának végigkövetése a gyártásban, helyi és nemzetközi kollégákkal együttműködve
  • Lokális projektek koordinálása és rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A fejlesztési projektek dokumentációjának elkészítése, a projektek átvétele sorozatgyártásra
  • Az átadási és átvételi folyamatok koordinálása a termékminták készítése és a sorozatgyártás között
  • Együttműködés a termékfejlesztésben, a gyártáshoz szükséges különleges eszközök és berendezések beszerzésében
  • A termékek gyártásával összefüggő módosításkezelés (change management) végrehajtása

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (elsősorban gépgyártás, elektrotechnika, műszaki menedzser)
  • Multinacionális gyártási környezetben szerzett már tapasztalatot
  • Magabiztosan kommunikál német vagy angol nyelven (legalább középfokú nyelvtudás szükséges)
  • Elektrotechnika területén szerzett tapasztalat előny
  • Jó szervező, kommunikatív, képes önálló és csapatmunkára

Partnerünk ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Mit kell Önnek tennie?

Ha a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldje el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát és tanácsadónk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Tolna
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre