Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök - Villamossági terület

Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.11.27.

A pozícióról

Feladatok

  • Elektromos kivitelezési projektek teljeskörű irányítása
  • Beszállitókkal való kapcsolattartás, anyagigényések előkészítése, árversenyek koordinálása
  • Kivitelezés helyszini irányítása, munkák megszervezése
  • Saját dolgozók és alvállalkozók vezetése
  • Elektromos építési napló naprakészen tartása
  • Részvétel a munkák átadás – átvételében
  • Projektek jellemzően: B.A.Z megyébe

Előny

  • Angol és/vagy német nyelv legalább közép szintű ismerete
  • Építésvezetői, vagy vezető szerelői tapasztalat

Elvárások

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Érvényes FMV-ÉV (korlátozás mentes) szakmagyakorlási jogosultság
  • Ipari területen, elektromos kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete – legalább felhasználói szinten
  • Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete
  • Irányítói készség
  • Jó kommunikációs készség

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre