www.cvonline.hu

Projektmérnök - Tata

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Vevői igények fogadása, azok tervezése, módosítása. Gyárthatósági tesztek elvégzése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalatot várunk!

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tervező program ismeret Rajzolvasási kézsség

Műszaki területre

Megjegyzés:
Egyedi szerszámkészítéssel, célgépek és szerszámok tervezésével és kivitelezésével foglalkozó, biztos alapokon működő családias vállalkozás.