www.cvonline.hu

Projektmérnök (K-E-M)

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Tatabánya, Tata
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Fejlesztési projektek indítása, tervezése, ellenőrzése,
Projektcsapatban való aktív részvétel,
APQP/ vevői dokumentációk készítése, vezetése,
Időtervek készítése a vevővel, illetve a szakterületekkel való szakmai egyeztetés után,
Projektcsapat képviselete a belső és külső vevők között,
Információáramlás biztosítása a projektcsapat, vezetőség, vevő között,,
A projekt rizikóinak meghatározása,
Folyamatos egyeztetés a vevővel és a szakterületekkel, külső és belső javító
intézkedések tervezése, vezetése,
Projekthez tartozó erőforrások felügyelete.

Követelmények:

Műszaki végzettség
Erős, aktív angol nyelvtudás
Gyártó környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Autóipari szabványok ismerete
Projektismeretek

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/615-35-38

Értékelt kvalitások

Jó problémamegoldó, önállóan és csapatban is kiválóan tud dolgozni.

Amit nyújtunk

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Bejárás 100%-os támogatása
Multinacionális környezet
Hosszútávú munkalehetőség
Világszínvonalú technológiák elsajátítása
Fejlődési és előrelépési lehetőség

Helyek Tatabánya
Tata
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre