Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök (Gyöngyös)

HSA Kft.
Régió: Gyöngyös, Heves

Hozzáadva: 2019.05.28.
Jelentkezési határidő: 2019.06.21.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Projektmérnök

Főbb feladatok:

  • A projekt alkatrészekkel kapcsolatos tevékenységeinek irányítása
  • Kapcsolattartás a vevő műszaki területeivel
  • Műszaki dokumentáció előkészítése
  • CAT jelentések kapcsán költségcsökkentő intézkedések összeállítása
  • CAT megbeszélésekre CAT adatlap előkészítése az aktuális verzió szerint, valamint a megbeszélések megszervezése
  • Adatszolgáltatás az árajánlatok elkészítéséhez
  • A rábízott projekt rajzdokumentációk és specifikációk kezelése
  • A gyártási folyamatok állandó fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai (Gyártástechnológus, Gyártásinformatikus szakirány) vagy egyetemi (Gépészmérnök, Gyártástechnológus, Gyártásinformatikus szakirány) végzettség
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gyártástechnológiai tapasztalat
  • AutoCAD ismerete
  • CNC programozás ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( MS Office)

Amit a cég kínálunk Önnek:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre