Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmérnök gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Projektmérnök gyakornok

Műszaki területen folytatod tanulmányaidat? Szeretnél egy munkahelyet, ahol releváns tapasztalatokra tudsz szert tenni és később esetleg főállásban dolgozni?

Ha igen, akkor jelentkezz napenergiával, az energiaoptimalizálással, illetve az energetikai rendszerek korszerűsítésével foglalkozó partnerünk csapatába!

Feladatok:

  • napelemes kis erőmű kivitelezések kapcsán projektmérnökök munkájának támogatása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • beszerzési feladatok elvégzése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • anyagrendelés, logisztika szervezése, ellenőrzése
  • tervezési és egyéb ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

  • folyamatban lévő műszaki tanulmányok nappali tagozaton (villamosmérnök, energetikai mérnök)
  • MS Office programok ismerete
  • 2D rajzprogram ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés, gyors tanulási készség, nagy teherbírás
  • határozott személyiség, jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • munkatapasztalat beszerző munkakörben
  • kapcsolatrendszer villamosipari cégek körében
  • angol vagy német középszintű nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • barátságos munkakörnyezet
  • könnyen megközelíthető budapesti irodában történő munkavégzés
  • kiterjedt feladatkör, értékes szakmai tapasztalat
  • lehetőség munkaterületen szerzett tapasztalat megszerzésére
  • végzettség megszerzése után lehetőség teljes állásba való továbblépés

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 8 és 17 óra között

Heti óraszám:

  • 20 - 30 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII.kerület

Fizetés:

Br. 1176 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre