Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (13-8843)

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.

Humanfield header

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektmérnök

(13-8843)

pozícióba.

Feladatok:

  • Felelősség a projektek sikerességéért,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
  • Gyártósorok beüzemelésében / áttelepítésében / fejlesztésében való részvétel,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki / műszaki végzettség,
  • Gyártó közegben szerzett néhány éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Projektek levezetésében való jártasság (néhány év),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el
magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8843”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Komárom-Esztergom
Vas
Zala
Veszprém
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre