Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmenedzser

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Partnerünk egy modern szemléletet képviselő energetikai szolgáltató és kereskedő vállalat. Üzleti tevékenysége kiterjed a megújuló és a földgáz-energiahordozókon alapuló energiatermelésre, az energiakereskedelemre, valamint a vállalatok számára történő, s

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy modern szemléletet képviselő energetikai szolgáltató és kereskedő vállalat. Üzleti tevékenysége kiterjed a megújuló és a földgáz-energiahordozókon alapuló energiatermelésre, az energiakereskedelemre, valamint a vállalatok számára történő, személyre szabott energetikai szolgáltatásokra, fejlesztésekre. A társaság ügyfelei számára megbízható, környezettudatos, a megújuló energia fenntartható hasznosításán alapuló energiaellátást biztosít.
Az új projektmenedzser kolléga fő fókuszában beruházási, karbantartási és egyéb projektek end-to-end levezénylése lesz.

A feladatok részletesen:

- Részvétel a vállalkozási stratégia kidolgozásában, beleértve a piackutatást, piacelemzést, valamint a versenytárs elemzést;
- Kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel;
- A kijelölt projektnél a vállalkozási szerződések előkészítése, beleértve a
szerződéses struktúra kialakítását, az ajánlatok készítését, illetve bekérését - értékelését, valamint a szerződéses tárgyalásokat;
- A kijelölt beruházási projekt esetében a projekt struktúra kialakítása, az
energetikai és gazdasági kalkulációk (üzleti terv Kontrolling területtel) elkészítése, a vállalkozási és szolgáltatási szerződések előkészítése;
- A projekt megvalósításának vezetése;
- A projekt terv-tény nyomonkövetése;
- Határidő és eredmény felelősség a projekt előkészítéséért és megvalósításáért;
- Több szervezeti egységet érintő projektnél részvétel (feladatmegosztás szerinti feladatok elvégzése) az adott projektteam munkájában, illetve kijelölése esetén a projektteam munkájának vezetése;
- A beosztott munkavállalók részére feladatok kiosztása, munkájuk támogatása, szervezése és ellenőrzése;
- A divízió működését meghatározó vagy érintő szabályozásokhoz javaslattétel.

Elvárások / Requirements

Az ideális jelölt rendelkezik:

- gépész- vagy villamosmérnöki végzettséggel (közgazdasági végzettség előnyt jelent)
- Energetikai rendszerek terén szerzett ismeretekkel;
- Közgazdasági ismeretekkel;
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudással (német nyelvtudás előnyt jelent)
- Energetikai területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalattal;
- Felhasználói szintű MS Office és MS Project ismeretekkel;
- Jó kommunikációs képességekkel;
- Kiváló döntéshozói és problémamegoldó képességgel;
- B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

- Versenyképes jövedelem, Cafeteria juttatás, teljesítményfüggő bónusz;
- Biztonságos és korszerű munkakörülmények, hosszútávú munkalehetőség;
- Lendületes, együttműködő csapat;
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre