Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektmenedzser támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Feladatok:

  • EU Díjegységesítés kapcsán vállalati egyedi díjkedvezmény nyilatkozatok központosítása:
    • szerződéses inputtábla kedvezményekkel való feltöltése jóváhagyott árazási tábla alapján
    • szerződésgenerálás – társosztálytól visszaérkezett inputtábla alapján
    • kedvezményes árak beállítása – társosztálytól visszaérkezett aláírt szerződés alapján
      • automata beállítás
      • manuális beállítás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Precízen, pontosan dolgozol akár párhuzamosan futó feladatok esetén is
  • IT és üzleti alapismeretekkel rendelkezel
       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Munkaidő

  • Heti minimum 30-40 óra vállalása, rugalmasan
  • Rövid távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1210 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Határozott idős munka, 2-3 hónapig
  • Beleláthatsz egy banki projekt működésébe

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre