Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Projektmenedzser (műszaki berendezések telepítése, karbantartása)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Vállalkozásunk több mint 2 milliárdos forgalommal bíró műszaki szervizszolgáltatásokat nyújt a benzinkúttechnikai, ipari alkalmazások, valamint autómosó rendszerek tervezése, kivitelezése, szervizelése és karbantartása területén. Jelenleg bővülő csapatunkba keressük

Projektmenedzser

munkatársunkat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA

  • Izgalmas, kellően rugalmas, önálló, de a különböző területeken dolgozó munkatársak csapatmunkájának kialakításában főszerepet játszó szerepkört.
  • A szaktudás folyamatos fejlesztésének lehetőségét, mind a projektmenedzsment, mind az értékesítési területén.
  • Versenyképes bérezési rendszert, valamint cégautót, továbbá laptopot és telefont.
  • Változatos és igényes munkavégzést kínálunk egy stabil, fejlődő és jövőorientált nemzetközi, ám családias hangulatára büszke vállalatnál.

FELADATOK

  • Ipari, kereskedelmi és katonai projektek értékesítési folyamatában ajánlat-kidolgozás, alvállalkozók ajánlatainak feldolgozása; aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, határidők és költségkeretek meghatározása, majd betartatása.
  • A projektek lebonyolítási folyamatában egyeztetések a külső és belső résztvevőkkel, a megvalósulás biztosítása (külső/belső munkaerő és eszközök biztosításával egyaránt), a részfeladatok koordinálása, folyamatos műszaki és pénzügyi ellenőrzés; a szükséges dokumentációk biztosítása; szállításszervezés, azon belül is a szállítási mód meghatározása, feladat kiadása, kiszállítási visszaigazolás követése.
  • A minőségirányítási rendszer vonatkozó követelményeinek betartása.
  • Az ügyfélkapcsolatok kezelését támogató rendszer naprakész kezelése, a változások nyomon követése. A meglévő adatbázis ellenőrzése, frissítése.
  • Javaslattétel a folyamatok és a tevékenységek hatékonyságának növelésére.
  • Az értékesítési / beszerzési folyamatokban támogató szerepkörben (árajánlatkészítés, a szerződéskötés folyamatának támogatása, utókövetés, adminisztráció).

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvű nyelvtudás
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • 1-3 év műszaki tapasztalat projektmenedzsment területén, előny az értékesítésben szerzett jártasság
  • Valamely vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete, előny a Navision rendszerismeret
  • Proaktív problémamegoldó készség és erős vevőorientált gondolkodás
  • Logikus gondolkodásmód és kellő motiváltság projektek véghezviteléhez
  • Szervező- és kommunikációs készség
  • Rugalmasság és kötetlen utazási hajlandóság

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XVI. kerület, valamint projektek helyszínei (eseti jelleggel).

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre