Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Projektmenedzser gyakornok a K&H-nál - diákmunka (IX. kerület)

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Projektmenedzser gyakornok a K&H-nál

A K&H Bank Magyarország egyik vezető bankja mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben.

Jelentkezz hozzájuk projektmenedzser gyakornoki pozícióba!

Feladatok:

  • Részvétel egy core banki rendszer bevezetésében
  • A program menedzsment csapat munkájának támogatása
  • Megbeszéléseken való részvétel, az elhangzottak emlékeztetőkbe foglalása
  • Projekt riportok készítése, konszolidálása
  • Véleményeztetési folyamatok támogatása
  • Dokumentum menedzsment, Sharepoint és Jira felületek használata
  • A projekt kommunikációs feladataiban való részvétel
  • Adminisztráció (jogosultság igények, tárgyalók és workshopok szervezése)
  • Adhoc, a projekt menedzsmentet támogató feladatok elvégzése (döntéshozó anyagok készítése/szépítése, excelek tisztázása, fordítás)

Elvárások:

  • Közgazdasági, pénzügyi és/vagy műszaki szakirányú tanulmányok, aktív hallgató jogviszony
  • Projekt management alapismeretek
  • Microsoft Office (Microsoft Excel haladó szintű) ismerete
  • Elemzőkészség
  • Strukturált gondolkodás
  • Nagyfokú precizitás
  • Monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldó és kezdeményező készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Releváns munkatapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Modern munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatal csapatsegítőkész

Munkaidő: hétköznaponként 08:30-tól 17:00-ig

Szükséges nyelvtudás:
Angol aktív középfok
Heti óraszám:
20 - 25 óra
Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület
Fizetés:
Br. 1324 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre