Ugrás a tartalomra
PROJEKTMÉRNÖK (13-9027)
pozícióba.

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTMÉRNÖK

(13-9027)

pozícióba.

Feladatok:

  • A mérnökség és az EHS szervezet összekapcsolása,
  • Gép specifikációk felállítása, a specifikációk alapján kiviteli tervek készítése,
  • Kivitelezési és üzembe helyezési munkák irányítása,
  • Ártárgyalások és műszaki egyeztetések külső partnerekkel,
  • Költségkalkuláció és ütemtervkészítés,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség),
  • Gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9027”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása