Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektkoordinátor

Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.04.20.
Jelentkezési határidő: 2020.01.15.

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

  • A projektekkel kapcsolatos kommunikáció irányítása és koordinációja a szervezeten belül és a vevők felé
  • Teljes körű felelősség a projektek sikeres megvalósításában
  • Projekt-tervezési, irányítási és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Szoros vevői kapcsolattartás a projektekhez kapcsolódó feladatok terén
  • Költségszámítási és árajánlat-tételi folyamatokban való aktív részvétel
  • Projekt felülvizsgálatok rendszeres elvégzése (külső és belső), beleértve minden projekttel kapcsolatos dokumentumot, program áttekintések levezetését
  • Külső és belső változások koordinálása
  • A területre vonatkozó KPI-ok folyamatos monitorozása és jelentése
  • Vevői és belső auditokon való részvétel
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása az új autóipari vevő megszerzésének folyamatában

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat a vevőkkel folytatott kereskedelmi tárgyalások terén
  • Minimum 2 év autóipari gyártási környezetben
  • Kiemelkedő projekt- és programmenedzseri tapasztalat
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartási tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás jelentős előnyt jelent
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, magas szintű önállóság és pro-aktivitás, minőségorientáltság
  • Rendszeres üzleti utak vállalása

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás, lakhatási támogatás
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre