Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektirányító villamosmérnök, vagy erősáramú technikus

  • EL-CO TECH Kft.
  • Gödöllő, Budapest, Pest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Gödöllői telephelyű, 1992 óta működő villamos hálózatszerelő cégünk fiatal, lendületes csapatába, önállóan dolgozni tudó, agilis, szakmáját szerető erősáramú hálózatok kivitelezési munkálataiban jártas

Projektirányító villamosmérnököt, vagy erősáramú technikus

munkatársat keresünk, hosszú távú munkavégzésre, azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Kis- és középfeszültségű villamos hálózatos munkák koordinálása, irányítása
  • Dokumentálási feladatok elvégzése, módosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy technikusi szakirányú végzettség
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • AutoCAD felhasználói szintű kezelése
  • Önállóság, döntéshozó képesség
  • Megbízhatóság
  • Hatékonyság, precizitás, minőségre való törekvés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, anyagismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség - stabil vállalati háttérrel
  • Korrekt/versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Szakmai tréningek
  • Rendezett környezet
  • Korszerű felszerelések
  • Megbízható, motiváló csapat

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével.

Helyek Gödöllő
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre