Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projektbeszerző

HSA Kft.
Régió: Eger, Heves

Hozzáadva: 2019.05.22.
Jelentkezési határidő: 2019.06.04.

Feladatok:

  • Központi beszerzés képviselete Projekt Team munkában a BU ill. gyár felé, felelősségvállalás a költségek, a minőség illetve a beszerzendő anyagok határidejét tekintve
  • A koncepciós fázisban való aktív közreműködés
  • Változási folyamatok koordinációja egészen a széria gyártás élettartama során
  • Technikai megállapodás a beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Projektek fejlesztése a beszerzési stratégia kialakításával
  • Beszerzési szervezetben való koordinációs feladatok ellátása
  • Globális projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Mérnök és/vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Műszaki tapasztalat
  • Tárgyalóképes Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód, rendkívül jó szervezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Eger
Helyek Eger
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre