Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt támogató / Sales asszisztens

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest, XVI. kerület
  • A hirdetés 108 napja lejárt

Cégünk a GIA - Hungária Kft., a nemzetközi GIA-csoport tagjaként, több mint két évtizedes tapasztalattal a háta mögött végzi tevékenységét Magyarországon, az ipari alkalmazások (olajipar, benzinkúttechnika, katonai üzemanyagellátó rendszerek, kézi és automata mosó berendezések, stb.) területén. Jelenleg a mosótechnika divízió bővülő csapatába keressük Projekt támogató / Sales asszisztens munkatársunkat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA:

  • Változatos, szerteágazó, izgalmas feladatok, a különböző projektek szervezése során, amelyből rengeteget tanulhat az új munkatársunk
  • Fiatalos, lendületes csapatot, amelynek tagjaként kellően önálló feladatokat láthat el
  • Versenyképes bérezési rendszer, valamint munkavégzéshez mobiltelefon
  • Egy stabil, fejlődő és jövőorientált nemzetközi vállalatot, amely büszke családias hangulatára

FELADATOK:

  • Leendő munkatársunk meglévő és leendő mosótechnológiai projektek értékesítés támogatásában és megvalósítási projektjeinek támogatásában vesz részt: az integrált rendszerben (Navison) megrendelések adminisztrálása, munkalapok és megvalósulási dokumentációk vezetése, számla és számlamelléklet előkészítése,
  • A sales kontrolling támogatása: részvétel a projekt eredményességének (költségek) nyomon követésében
  • A divízió vezető kereskedelmi tevékenységének támogatása: ajánlatok elkészítése, kiküldése, kapcsolattartás és információk megosztása a sales és kivitelezés között, stb.
  • Reagálás a potenciális megrendelők érdeklődő leveleire, telefonjaira

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • 1-3 év tapasztalat projekt / sales adminisztráció területén
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete, illetve magas szintű Excel használat
  • Precizitás, pontosság, a megosztott figyelem képessége
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Jó kooperációs készség, proaktív problémamegoldó készség, szervezőkészség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Hatékony időgazdálkodási képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XVI. kerület.

Helyek Budapest
Pest
XVI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre