Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt támogató munkatárs

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Ha szeretnél részese lenni a nemzetközi cégcsoport digitális átalakulási folyamatának akkor jelentkezz most a csapatunkba! Amiben leginkább számítunk Rád, hogy együttműködj az elképzeléseink közös megvalósításában, az üzleti célok és az adatvédelem összehangolásában és proaktívan támogasd az adatvédelemmel kapcsolatos kommunikáció megújítását, a rögzített adatok minőségének és tárolásának felülvizsgálatát és a digitális ügyfélkiszolgáláshoz szükséges megoldások létrehozását.

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • felelősség az adatvédelmi projektek összehangolásáért, a projektek keretében együttműködés a biztosító társterületeivel (IT, Ügyfélszolgálat, Értékesítés, Információ biztonság, Marketing)
  • adatmenedzsment stratégia támogatása, részvétel a megvalósításban
  • adatvédelmi terület aktív szakmai támogatása innovatív megoldási javaslatokkal (új folyamatok kialakítása, folyamatok megújítása, kommunikáció módosítása)
  • ügyfélkommunikáció megújítása
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • riportálás magyar és regionális menedzsment részére
  • aktív részvétel papír alapú folyamatok digitalis kiváltásában
  • adat nyilvántartás (papír, elektronikus, hang) felülvizsgálata és a GDPR szerinti szabályozás megvalósítása (pl. személyes adatok megőrzése, adattörlés automatizálása)
  • adattisztaság, adatpontosság megvalósítása folyamat és rendszer fejlesztések által

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • felsőfokú szakirányú (közgazdasági vagy informatikai) végzettség
  • minimum 2-3 éves – referenciával bemutatható – projektvezetői vagy rendszerszervezői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • nyitottság és megoldás-orientált gondolkodás
  • együttműködési képesség
  • precizitás és felelősségtudat

ELŐNYT jelent Számodra:

  • tapasztalat adatvédelmi területen (a terület és az adatvédelmi szabályok megismerésében, megértésében segítünk)
  • szakmai (jogi) angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Office365 felhasználó ismerete / jártasság

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • részt vehetsz innovatív projektekben
  • egy jó hangulatú, 5 fős csapatban dolgozhatsz
  • lehetőséged van szakmai fejlődésre és támogatjuk új ötleteid
  • nemzetközi együttműködés az Aegon csoporton belül
  • a pozíció kihívásainak megfelelő juttatás
  • akár azonnali kezdéssel
Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika > Adatbiztonsági szakértő, It szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre