Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Projekt Sales Manager (olaj- és gázipar, energetika, vegyipar terület)

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Több milliárd Forint forgalommal rendelkező acélkereskedelmi vállalatunk bővülő csapatába keressük

Projekt Sales Manager

munkatársunkat. (Külkereskedelem- olaj- és gázipar, energetika, vegyipar terület)

Ha szeretne egy több, mint 20 éve stabilan működő, komoly szakmai kihívásokat teljesítő csapatban dolgozni, jelentkezzen hozzánk!

A munkakör célja: a vállalat projekt beszállítói tevékenységének koordinálása kiemelt ügyfélkörében, elsősorban az olaj- és gázipar, energetika és vegyipar területén.

Cégünk erősségei:

  • Nyereséges, ismert, sikeres, a magyar piac meghatározó projekt-beszállítói vagyunk!
  • Nálunk megismerheti a minőségi acéltermékek nemzetközi piacát, egyedi jellegzetességeit, amely egy speciális szakmát kínál Önnek.
  • A kezdeti nehézségeken mentor és belső tréningek segítik át az új kollégát.
  • Nálunk tagja lehet egy kiváló értékesítési csapatnak, ahol teret kap aktív és önálló munkavégzésre is.
  • Agilis csapat vagyunk, hiszünk magas színvonalú szolgáltatásunkban és a kreatív csapatmunkában!
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk.

Új kollégánk főbb feladatai:

  • Kiemelt projekt ajánlatok kidolgozása műszaki és kereskedelmi szempontból, tendereken való részvétel
  • Üzletkötés beszerzési és eladási oldalon (szerződéskötés, tárgyalások lebonyolítása)
  • Kapcsolattartás a stratégiai partnerekkel mind belföldön, mind külföldön
  • Nyertes projektek szállításainak koordinációja a SALES és a logisztikai csapat közreműködésével

Sikeres együttműködésünk feltételei:

  • Felsőfokú gazdasági/kereskedelmi, és/vagy műszaki, elsősorban gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyaló szintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Ön akkor az ideális jelöltünk, ha a fenti elvárásokon túl:

  • Rendszerszemléletű, precízen dolgozik és kiválóan kommunikál
  • Van műszaki affinitása, hiszen szabványos termékekkel foglalkozunk
  • Jártas a kereskedelmi kockázatkezelésben
  • Terhelhető, jól szervezi munkáját a gyakran rövid határidők mellett
  • Gyakorlott az Excel használatában az MS-Office-on belül, jók a numerikus képességei
  • Szívesen dolgozik egy jól össze szokott mérnök-üzletkötő csapat tagjaként
  • Szereti a külkereskedelem világát, valamint az üzleti kihívásokat

Amit kínálunk a mozgalmas és változatos munkán túl:

Versenyképes fizetést, teljesítmény alapú éves bónuszt, cafeteria keretet, céges laptopot, telefont és bejárás támogatást biztosítunk. Kulturált, kellemes munkakörnyezetben dolgozunk

Csapatépítő tréningek, szakmai képzések utazások biztosítják az összetartó, szakmailag kompetens kollégáink fejlődését.

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager, Key account manager, Külkereskedelmi ügyintéző, Mérnök értékesítő, Területi képviselő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre