Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt műszaki előkészítő

Régió: Mogyoród, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2019.05.20.

A 24 éves ALU-REDŐNY Kft. neve már 1995 óta egyet jelent a prémium minőségű árnyékolástechnikai termékekkel. Kínálatunk folyamatosan megújul és bővül, a változó igényeknek megfelelően. Európa vezető árnyékolástechnikai vállalatának, a német ROMA cégnek magyarországi, valamint közép- és kelet-európai kizárólagos gyártója és forgalmazója vagyunk. A redőnyökön, zsaluziákon és a textilárnyékolókon kívül kínálatunkban megtalálhatók még a nyílászárók, pergolák, napellenzők, garázskapuk és az intelligens otthonvezérlés is.

 A szoros együttműködés partnereinkkel, a változatos műszaki megoldások, a minőségi alapanyagok, az egyedülálló szín- és formagazdagság, valamint a több mint két évtizedes tapasztalatunk együttesen alakították ki azt a filozófiát, amelynek mentén dolgozunk.

Munkatársat keresünk

PROJEKT MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Ajánlatadási, és kivitelezési munkák szakmai háttér támogatása,
  • Tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlítása,
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú műszaki szakképesítés és/ VAGY építőipari területen hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, versenyképes juttatási csomag, cafetéria, munkába járás támogatása, meleg étkezés
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes, fiatalos és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye, ideje:

Mogyoród és Budapest, teljes munkaidő akár azonnali kezdéssel

Helyek Mogyoród
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Kivitelező
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre