Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt Mérnök

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Multinacionális partnerünk megbízásából kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Projekt mérnök

Feladatok:

  • Projektek teljes körű vezetése: árajánlat kéréstől a tervezés és kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésekig (új üzemcsarnokok üzemegységek létesítése, termelő gépek áttelepítése)

  • Költségcsökkentő és hatékonyságnövelő megoldások keresése a projekttervezésben

  • Projektekhez tartozó eszközök beszerzése és azok koordinálása, kapcsolattartás a projektben résztvevő társosztályokkal,
    riportok készítése a folyamatban lévő projektek állapotáról

  • A projektek pénzügyi keretének felügyelete

  • Átadás-átvételi eljárások előkészítése és koordinálása

  • Felmerülő problémák hatékony kezelése, megoldása

  • Az irányítása alá tartozó tevékenységet érintő mindenkori hatályban lévő jogszabályok, előírások, utasítások, közlemények megismerése, végrehajtása, betartása és betartatása

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész, villamos, építő ipari, mechatronikai mérnök)

  • Beruházási projektekben szerzett 2-3 éves gyakorlat

  • Alap létesítményüzemeltetési technológiák ismerete

  • Számítógépes ismeretek: Autocad, MS Office, MS Project

  • Csapatban való dinamikus munkavégzés

  •        Erős kommunikációs készség

  •        Jó szervezési képességek,

  •        Probléma megoldó készség

  •        Határozottság

Előny:

  • 3+év szakmai tapasztalat Projektmenedzsment tapasztalat

  • Társalgási angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: projekt-mernok_315@starjobs.hu

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre