Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt mérnök

Starjobs Magyarország
Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

munkatársat keresünk nemzetközi partnerünk számára,

Oroszlányi munkavégzéssel - hosszú távú munkára

Elvárások

  • Gépész / villamosmérnök végzettség

  • Minimum 1-3 év multinacionális gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

  •  Alap létesítményüzemeltetési technológiák ismerete (HVAC, technológia energiák)Műszaki rajz olvasási ismeretAutoCad program készségszintű ismerete

  •  Alapos számítógépes ismeretek (MS Office)

  •  Kommunikáció képes angol nyelvtudás

  •  Erős kommunikációs készség

  •  Jó szervezési képességek, Probléma megoldó készség

  •  Határozottság

Előny:

  • 3+év szakmai tapasztalat

  •  Projektmenedzsment tapasztalat

Feladatok

  • Új beruházások (pl. épület bővítés, technológia energiaellátás, gyártógép áttelepítés) koordinálása

  • Projekttervek készítése, követése

  • Erőforrások kezelése (humán, tárgyi és pénzügyi)

  • Határidők betartása és betartatása

  • Szoros együttműködés társosztályokkal

  • Folyamatban lévő projektek státuszának riportálása.Közreműködés hiba és hiányjegyzékek összeállításábanHiánypótlási munkák határidőre történő teljesítésének koordinálása

  • Átadás-átvételi eljárások előkészítése és lebonyolításaFelmerülő problémák hatékony kezelése, megoldása        Az irányítása alá tartozó tevékenységet érintő mindenkori hatályban lévő jogszabályok, előírások, utasítások, közlemények megismerése, végrehajtása, betartása és betartatása

Juttatások

  • Versenyképes fizetés

  • Cafetéria

  • Utazási támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a projekt-mernok_107@starjobs.hu  e-mail címre, a hirdetésben megjelölt munkakör és a fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Oroszlány
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre