Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt mérnök / projekt technikus

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.18.
Jelentkezési határidő: 2019.05.21.

Az LS épületAutomatika Kft. az egyik legmodernebb, és legjobb minőségű szabályozó berendezéseket és a hozzá tartozó kiegészítőket forgalmazza partnerei számára, illetve telepíti projektjeiben. A 2003-ban alapított hazai cég projektcsapatába

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • épületautomatizálási rendszer megtervezése
  • PLC és DDC automatika vezérlők szoftvereinek elkészítése (betanítás biztosított)
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • beszerelés

ELVÁRÁSOK:

  • villamosmérnök VAGY villamos technikus végzettség
  • legalább 3 év releváns területen szerzett tapasztalat (villamos műszaki vagy építőipari területen)

ELŐNYÖK:

  • automatizálásban szerzett tapasztalat / képesítés
  • PLC ismeretek

AMIT NYÚJTANI TUDUNK:

  • szakértő csapat
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre