Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Projekt menedzser - Tatabánya

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Gazdaságfejlesztési és befektetésösztönzési projektjek koordinálása ( humán projektek). Kapcsolattartás a szervezet partnereivel, tárgyalások előkészítése, lefolytatása Együttműködési és támogatási megállapodások előkészítése, koordinálása, megvalósulás nyomonkövetése Helyi gazdasáig társaságokkal, KKV-kel történő kapcsolattartás.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás Határozott személyiség Kiváló kommunikációs képesség, önálló munkavégzés

HR/Oktatás területre

Megjegyzés:
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Oktatás / Képzés
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre